ps arti basketbol mouse futbol gulenyuz mercek kahve kalem egitim oyun egitim1 foto kalp eglence dunya bilim iletisim yaprak menu1 istatistik ucak ayar yorum1 windows monitor canta whatsapp duyuru apple yemek power wifi kullanici ceptelefonu klasor soru yildiz takvim at ates yorum rastgele tamir xbox sinema moda nota bilgi alinti saglik saat video menu2 gozluk ok ev kadin astroloji bitcoin araba
Dini ve İslami Bilgiler | Allah yolunda

‘hz. Muhammed’in (s.a.v.) Hayatı’ Öğrencilere Özel Hazırlandı

26.06.2021
0
‘hz. Muhammed’in (s.a.v.) Hayatı’ Öğrencilere Özel Hazırlandı
REKLAM ALANI

Sonpeygamber.info Web Portalı, ‘Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi’ (DKAB) ve ‘Hz. Muhammed’in (s.a.v.) Hayatı’ dersleri için öğretmen ve öğrencilere yönelik bir online eğitim materyali hazırladı.

Online materyal şeklinde düzenlenen çalışma hem 2012-2013 eğitim döneminden itibaren seçmeli olarak okutulmaya başlanan ‘Hz. Muhammed’in (sav) Hayatı’ dersi hem de zorunlu ‘DKAB’ derslerinin Hz. Peygamber’i konu edinen bölümleri için müfredata uygun bir temel yardımcı kaynak olarak hazırlandı.

Sonpeygamber.info web portalı editöryal ekibi tarafından hazırlanan Hz. Muhammed’in (s.a.v.) Hayatı; özgün tasarımı, doyurucu içeriği ve görsel materyalleriyle de dikkat çekiyor. Konularla alakalı videoların yer aldığı online eğitim materyali, bir Milli Eğitim Bakanlığı projesi olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA)’nda da  öğretmen ve öğrencilerin istifadesine sunuluyor.

Sonpeygamber.info web portalının EBA ile birlikte yürüttüğü bu proje tek bir çalışmayla sınırlı kalmayıp uzun vadeli olarak devam edecek. Projenin ilk ürünü olarak sunulan Hz. Muhammed’in (s.a.v.) Hayatı’nı, tüm eğitim kademeleri için ayrı ayrı hazırlanan yardımcı kaynaklar izleyecek.

Hz. Muhammed’in (s.a.v.) Hayatı kitabını basılı olarak temin etmek için info@sonpeygamber.info adresinden ve 09:00-18:00 saatleri arasında 0216 310 30 39 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

dkab-turuncu-banner

Kaynak: İslam ve İhsan

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.